• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

çocuklar kahvaltıda sosyalleşti

Özel çocuklar kahvaltıda sosyalleşti
Giriş Tarihi: 3.12.2019

İzmir Menemen'de bulunan ve otizimli çocuklara eğitim veren Sabahat Akşıray Özel Eğitim Okulu öğrencileri, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısı ile Ramo Mandıra'nın konuğu oldu. Ramo Mandıra sahibi Yetkin yıldız ve ailesi otizimli çocukları, büyük bir sevgiyle kahvaltıda ağırladı. Otizmli çocukların sosyalleşip güzel zaman geçirmesine vesile olan Yetkin Yıldız, "Onları 1 gün değil her gün hatırlamalıyız" dedi. Okul Müdürü İlknur Tercan, "Otizim anlatılmaz yaşanır. Bu çocuklar ötekileştirilerek değil topluma dahil edilerek kazanılabilir. Bu yüzden bu kahvaltı çok büyük önem taşıyor" dedi.

Özel çocuklar kahvaltıda sosyalleşti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA