• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Soyer’in kırmızı kaplı defteri

Soyer’in kırmızı kaplı defteri
Giriş Tarihi: 3.12.2019

İzmir Büyükşehir Belediye Tunç Soyer, "Seyyar Makam"ıyla gezerek haftada bir gününü vatandaşlara ayırıyor. Soyer, ayağına gittiği vatandaşın dertlerini dinleyip, kırmızı kaplı defterine tek tek not alıyor. 15 Ekim'de ilk ziyaretini Buca'daki bazı mahallelere yaparak başlayan Soyer, son olarak Bornova'da vatandaşlarla buluştu. Sorunları yerinde görmenin önemine vurgu yapan Soyer, "Çok pozitif dönüşler alıyoruz çünkü vatandaşın ayağına gitmiş oluyoruz" diye konuştu.

KİMSE MUCİZE BEKLEMİYOR
Vatandaşların taleplerini anlatan Soyer, "Kimsenin böyle büyük mucizeler beklediği yok. Son derece makul, mütevazi talepler bulunuyor" dedi.

Soyer’in kırmızı kaplı defteri haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA