• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yemeğin geliriyle öğrencilere burs

Yemeğin geliriyle öğrencilere burs
Giriş Tarihi: 4.12.2019

İzmir'de Harita ve Kadastro Mühendisi Ali Ekber Gül başkanlığındaki Harita Kadastro Eğitim Bilim Kültür Vakfı (HKEB), tüm gelirlerin üniversite öğrencilerine burs olarak verileceği bir dayanışma yemeği düzenledi. İzmir iş dünyası ve çeşitli meslek gruplarından oluşan davetliler, geceye ilgi gösterdi. Etkinlikte HKEB Vakfı Başkanı Ali Ekber Gül, çekilişle seçilen bazı katılımcılara hediyeler dağıttı. Hediye kazanan davetliler ise bunları vakfa bağışladı.

Gül, "Vakıf fikrimiz birkaç yıl önce meslektaşlarımızla konuşurken, özellikle kaza geçirmiş meslektaşlarımızın çocuklarına yardım ulaştırmak konusunda yaşadığımız rahatsızlıklardan sonra oluştu. 2019 Ocak'ında resmen kuruluşumuzu tamamladık. Vakfın oluşumunda mesleğinde iyi olan mütevelli heyeti ve harita kadastro mühendisleri ile teknikerleri var. İhtiyaç sahibi öğrencilerimize destek sağlayabilmek" diye konuştu.

Yemeğin geliriyle öğrencilere burs haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA