• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İzmir'de su sıkıntısı devam ediyor! Vatandaşlar çatıdan akan suları toplamaya başladı

İzmir'de yaşanan su sıkıntısı nedeniyle vatandaşlar, yağmur suyuyla ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştı. Kentte yaşanan altyapı sıkıntısı nedeniyle 3 gün boyunca susuz kalan vatandaşlar, kendilerince çözümler üretmeye başladı. CHP yönetimindeki İzmir, yaşanan su krizleriyle sık sık gündeme geliyor.

İzmir'de su sıkıntısı devam ediyor! Vatandaşlar çatıdan akan suları toplamaya başladı

24.12.2019, 12:13

İzmir'de 3 günlük su kesintisinin ardından mağdur olan vatandaşlar çözümü çatıdan akan yağmur sularında bulundu. İzmirliler, ellerine aldığı şişelerle çatıdan akan yağmur suyunu biriktirmeye çalıştı. Bu görüntüler sosyal medyada da günün konusu oldu...

3 GÜNLÜK SU SIKINTISI

Kentte yaşanan altyapı sıkıntısı nedeniyle 3 gün boyunca susuz kalan vatandaşlar, kendilerince çözümler üretmeye başladı.

İzmir'de su sıkıntısı devam ediyor! Vatandaşlar çatıdan akan suları toplamaya başladı

YAĞMUR SUYUNA MUHTAÇ KALDILAR

İzmirliler, ellerine aldığı şişelerle çatıdan akan yağmur suyunu biriktirmeye çalıştı.

Susuz kalmaktansa yağmur suyuyla ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan İzmirlilerin hali, izleyenleri düşündürdü.

İzmir'de yağmur altında su kuyruğu! Uzun kuyruklar oluştu İzmir'de yağmur altında su kuyruğu! Uzun kuyruklar oluştu

TANKERLERLE SU TAŞIMAYA BAŞLADILAR
Altyapı sistemini yıllardır iyileştiremeyen CHP'li belediye vatandaşlardan gelen tepki üzerine mahalleye tankerle su gönderdi.

İzmir Karşıyaka'da Mavişehir Mahallesi sular altında kaldı! Drone ile havadan böyle görüntülendi İzmir'de 60 saatlik su kesintisi! İzmir'de sular ne zaman gelecek? 23 Aralık Pazartesi İzmir su kesintisi...

Yağmur çok, su yok


İzmir'de su sıkıntısı devam ediyor! Vatandaşlar çatıdan akan suları toplamaya başladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.