• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yazdı yol asfaltlandı

Yeni Asır yazdı yol asfaltlandı
Giriş Tarihi: 14.1.2020

yazdı Yazıbaşı Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikasının önünde İZSU'nun yaklaşık 1 yıl önce kazıp öylece bıraktığı dev çukur, Yeni Asır'da çıkan haberin ardından kapatılıp, asfaltlandı.

İzmirli sanayici Kenan Lider'in 'Çukur' isyanı sona erdi. Lider'in Torbalı ilçesi Yazıbaşı Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikasının önünde İZSU'nun yaklaşık 1 yıl önce kazıp öylece bıraktığı dev çukur, Yeni Asır'da çıkan haberin ardından kapatılıp, asfaltlandı.


HABER SES GETİRDİ

Çukurun kapatıldığı müjdesini veren ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Yeni Asır'a teşekkür eden Lider, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, "Aklın yolu birdir. Hizmetin siyaseti, kişisi olmaz. 14-15 aydır bu yoldan şikayetçiydim. Yeni Asır'da haber çıktıktan bir hafta sonra yol yapıldı" dedi. Yeni Asır'da mağdur olan işadamı Kenan Lider'in isyanının konu edildiği haberin yer almasından sonra fabrika önündeki çukurun kapatılması için İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler harekete geçti. Lider, "Yeni Asır'da 7 Ocak 2020'de yayınlanan haberin ardından ertesi gün sabah İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri yoldaki çukuru yama yapıp kapatmak yerine komple asfaltlayarak sorunu kökünden çözdü. Yeni Asır başta olmak üzere sorunun çözümünde duyarlılık gösteren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e ve ekiplerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

■ FATİH ŞENDİL

‘Çukur’ isyanı

Yeni Asır yazdı yol asfaltlandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA