• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Düşmanım yok’

‘Düşmanım yok’

15.1.2020

İzmir Buca'da 22 gün önce evinin önünde lüks aracından inerken silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Urla İlçe Başkanı İsmail Taşoku, hayati tehlikeyi atlattı. Önümüzdeki günlerde taburcu olacak olan Başkan Taşoku, yaşadığı silahlı saldırı sonrası ilk açıklamayı Yeni Asır'a yaptı. Durumunun çok iyi olduğunu belirten Taşoku, "Benim bir düşmanım yok. Kimse ile alacak verecek meselesi yaşamadım. Kardeşlerimin yaşadığı bazı sıkıntılar nedeniyle saldırıya maruz kalmış olabilirim ama emin değilim. Bana saldırıyı yapan kişiyi net olarak görmedim. Ancak edindiğim bilgiye göre dosyamda gizlilik kararı var ve olayla ilgili 4 kişi tutuklanmış. Kim ve kimler bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum. Taburcu olduktan sonra da il başkanımızın onayı ve teşrifleri olursa tekrar İlçe Başkanlığı görevimi en iyi şekilde devam etmek istiyorum" diye konuştu.

■ FATİH ŞENDİL

‘Düşmanım yok’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.