• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Vatandaşların çamurlu yol isyanı

Vatandaşların çamurlu yol isyanı
Giriş Tarihi: 15.1.2020

'ın ilçesi Çine'nin Akçaova Mahallesi'nde toprak yollar, yağan yağmurla beraber çamur deryasına dönüştü. Vatandaşlar yolların parke taşı ile kaplanmasını istedi.

Aydın'ın ilçesi Çine'nin Akçaova Mahallesi'nde toprak yollar, yağmur yağışının ardından adeta çamur deryasına dönüştü. Yol ile ilgili gerekli çalışmaların yapılmasını talep eden mahalle sakinlerinden Murat Cesur, "Yürümekte bile güçlük yaşadığımız yolla ilgili bazı çalışmalar yapılıyor ancak bu çalışmalar sorunu çözmüyor. Uzun vadeli çözümler istiyoruz. Geçici çözümlerle bir yere varılamaz. Yola parke taşı döşeneceğine dair verilen sözlerin tutulmasını bekliyoruz. Çamura batan araçları traktör yardımı ile çıkartıyoruz. Şu yollarda bir itfaiye bir ambulans batabilir. Yetkilileri göreve davet ediyoruz. Balçığa dönüşen bu yoldan bizi kurtarsınlar" dedi.

Vatandaşların çamurlu yol isyanı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN