• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Kadına şiddete hayır’ kermesi

‘Kadına şiddete hayır’ kermesi
Giriş Tarihi: 16.1.2020
İzmir'de son günlerde artan kadına yönelik şiddete karşı farkındalık yaratmak için, Ekin Okulları öğrencileri kermes düzenleyerek elde ettikleri geliri İzmir Kadın Dayanışma Derneği'ne bağışladı.

GELİRİ KADIN DERNEĞİNE
BM Genel Sekreteri'nin kadına karşı şiddete son vermek için tüm dünyayı bir araya getirmeyi hedefleyen UNİTE Kampanyası kapsamında etkinliği gerçekleştirdiklerini ifade eden Ekin Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Yazar, "Bütün dünyada kadına yönelik şiddete karşı çalışma yürütülmekte. Biz de çocuklarımızın konuyla ilgili farkındalığının artması ve kadına yönelik şiddetle mücadele eden bir kadın kuruluşuna bağış sağlamak amacıyla kermes düzenledik. Velilerimizin elleriyle hazırladıkları yiyeceklerin okulda satışını gerçekleştirdik. Kermesin geliri İzmir Kadın Dayanışma Derneği'ne bağışlandı" dedi.

‘Kadına şiddete hayır’ kermesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN