• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Büyükşehir’den ücretsiz oto yıkama servisi!

Büyükşehir’den ücretsiz oto yıkama servisi!
Giriş Tarihi: 25.1.2020

'deki 'nda patlayan borudan çıkan su, metrelerce yüksekliğe çıktı. İnsan boyunu geçen suyun boşa aktığını görenler şaşırırken, 'ndan araçları ile geçen sürücüler durumu fırsata çevirip akan suyla araçlarını yıkadı.

İzmir'deki Konak Meydanı'nda patlayan borudan çıkan su, metrelerce yüksekliğe çıktı. İnsan boyunu geçen suyun boşa aktığını görenler şaşırırken, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'ndan araçları ile geçen sürücüler durumu fırsata çevirip akan suyla araçlarını yıkadı.

KİMİSİ DE TEPKİ GÖSTERDİ
Olay, dün öğle saatlerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin arkasındaki Konak Meydanı içerisinde yer alan yeşillik alanda meydana geldi. Bilinmeyen nedenle patlayan borudan yükselen su insan boyunu geçti. Manzarayı gören bazı vatandaşlar cep telefonları ile yaşananları kaydederken, bazıları da suyun boşa akmasına tepki gösterdi. Borudan yükselen su Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'na kadar geldi. Durumu fırsata çeviren bazı sürücüler akan suyun altından geçip, araçlarını yıkadı. Su patlağı İZSU ekiplerinin müdahalesi sonrası tamir edildi.

METİN BURMALI

Büyükşehir’den ücretsiz oto yıkama servisi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA