• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Her yağmurda aynı çile yaşanıyor

İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki Şemikler 'nde mazgal bulunmadığını belirten vatandaşlar, her yağmur sonrası yolun büyük bir kısmının göle döndüğünü söyledi.

Her yağmurda aynı çile yaşanıyor

12.2.2020

Yeni Asır WhatsApp hattı: 0506 225 03 44

Karşıyaka'daki sokakların birçoğunun bu şekilde olduğunu da anlatan vatandaşlar, "Yağmur yağdıktan sonra mazgal olmadığı için yollar resmen göle dönüyor. Vatandaş olarak kaldırımda dahi yürüyemiyoruz, önlem alınmalı" dedi.

'YETKİLİLER GÖRSÜN'
Şemikler semtindeki Erdoğan Akkaya Caddesi numara 194'teki otobüs durağının önü başta olmak üzere caddenin büyük bir bölümünde yağmur sularının gitmesi için mazgal olmadığını söyleyen vatandaşlar, belediye yetkililerinin yaşananları görmesini istedi. Kentte geçtiğimiz haftalarda meydana gelen yağış sonrası Karşıyaka'nın pek çok yerinin mazgallar olmadığı ya da mazgallar tıkandığı için göle döndüğünü de ifade eden vatandaşlar, "İzmir Büyükşehir Belediyesi ya da Karşıyaka Belediyesi'ndeki Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları acaba bu sorunu görüp, bir çözüm bulabilir mi çok merak ediyoruz" diye konuştu.

METİN BURMALI

Her yağmurda aynı çile yaşanıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.