• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Meşelik yolunu aydınlatın’

Yolun büyük bir kısmının karanlıkta kaldığını belirten vatandaşlar, soruna çözüm bulunmadığını söyledi.

‘Meşelik yolunu aydınlatın’
Giriş Tarihi: 15.2.2020

Yeni Asır WhatsApp hattı: 0506 225 03 44

Buca İlçesi Karaağaç Mahallesi meşelik yolunun köyden Torbalı Caddesi'ne bağlanan bölümünde elektrik aydınlatma direklerinin bulunmaması vatandaşların tepkisine neden oldu. Yolun büyük bir kısmının karanlıkta kaldığını belirten vatandaşlar, soruna çözüm bulunmadığını söyledi.

TEDİRGİNLİK YAŞANIYOR
Yeni Asır aracılığıyla sorunlarını ileten vatandaşlar, "Burada yaşayanlar büyük tedirginlik yaşıyor. Burada yaşayanlar ve okula giden çocuklar geliş ve gidişlerinde tedirgin olmaktadır. Cimer'e ve TEDAŞ Bölge Müdürlüğü'ne verdiğimiz dilekçelerin hiçbiri dikkate alınmamıştır. Karanlık yol üzerinde geliş ve gidişlerde başımıza bir şey gelirse bunun sorumlusu kim olacak? Bu mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz" dedi.

METİN BURMALI

‘Meşelik yolunu aydınlatın’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA