• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yazdı sorun çözüldü

Tire’nin, Tahtakele meydanında yayalar için tehlike saçan parkeler ’ın haberinden sonra düzeltildi. Esnaf, Yeni Asır’a teşekkür etti.

Yeni Asır yazdı sorun çözüldü
Giriş Tarihi: 15.2.2020

Yeni Asır WhatsApp hattı: 0506 225 03 44

Yeni Asır yazdı, bir sorun daha çözüldü. 10 Şubat'ta gazetemizde yayınlanan "Tire'de yayalara tuzak gibi zemin döşemesi" haberinden sonra Tire Belediyesi Tahtakale Meydanı'nda düzenleme çalışmaları başlattı.

SESİMİZİ DUYURDU
Tahtakale Meydanı zemininde, yerinden çıkan tuğlaların yayaları düşürdüğünden yakınan vatandaşlar, sorunun çözülmesinde etkili rol oynayan Yeni Asır'a teşekkür etti. Esnaf, "Eski Belediye Başkanı Tayfur Çiçek döneminde aceleyle düzenlenen meydanın zemininde kısa süre sonra bozulmalar olmuştu. Yayalar boşluğa basıp ya da yerinden çıkan tuğlalara takılıp düşmeye başladı. Sorun çözülüyor. Tire Belediyesi yetkililerine teşekkür ederiz" dedi.

METİN BURMALI

Yeni Asır yazdı sorun çözüldü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA