• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yazıyor sorunlar çözülüyor

Yeni Asır yazıyor sorunlar çözülüyor
Giriş Tarihi: 19.2.2020

'ın "İzmir'de ulaşım kartı çilesi" haberinden sonra 'nden çözüm adına ilk adım geldi. ESHOT Genel Müdürlüğü, ana binası Konak'ta bulunan kart başvuru merkezlerinin üçüncüsünü Bostanlı İskelesi'nde açtı.

Geçtiğimiz günlerde Yeni Asır'ın "İzmir'de ulaşım kartı çilesi" başlığıyla kişiye özel indirimli ulaşım kartlarının tek merkezden dağıtılması nedeniyle oluşan yoğunluğu gözler önüne sermesinin ardından, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden çözüm adına ilk adım geldi. Bostanlı'da ilk aşamada sadece engelli ve 65 yaş kartlarının alınabileceği kart başvuru merkezi açıldı. Yapılan açıklamada, "Bostanlı İskele Aktarma İstasyonu Kart Aktarma Merkezi'nden 65 yaş ve üzeri kişiler, yüzde 40'tan fazla engelli raporu sahibi yurttaşlar ve onlarla birlikte seyahat edecek bir refakatçileri İzmirim kartlarını alabilir" denildi.

MERT ALPDÜNDAR

Yeni Asır yazıyor sorunlar çözülüyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA