• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘İşçi servislerine de kısıtlama getirilsin’

‘İşçi servislerine de kısıtlama getirilsin’
Giriş Tarihi: 27.3.2020

İzmir Ticaret Odası 44. Meslek Grubu Komite Başkan Yardımcısı servis şirketi sahibi Özer Bür, şehirlerarası ve toplu taşımalarda uygulanan yüzde 50 az yolcu alınması kuralının işçi servislerinde de hayata geçirilmesinin şart olduğunu söyledi. Toplu taşıma araçları ile ilgili çıkarılan genelgede işçi servislerinin kapsam dışında bırakılması karşısında şoke olduklarını belirten başkan yardımcısı Özer Bür, "Her sabah 50'ye yakın işçi alınıp fabrikaya, akşamları da tekrar evlerine bırakılıyor. Bu tamamen yanlış bir uygulama. İşçi servislerine de bir kısıtlama getirilmesini bekliyoruz" dedi.

FATİH ŞENDİL

‘İşçi servislerine de kısıtlama getirilsin’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA