• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Minik ’ye sürprizi

Minik Yusuf Efe’ye doğum günü sürprizi

25.4.2020

Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, doğum günü 23 Nisan'a denk gelen Yunus Efe Karakuş'a sürpriz yaparak ailesi ile birlikte minik bir parti düzenledi.

ÇİFTE KUTLAMA YAŞADI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, korona virüs salgını nedeniyle evlerde kutlandı. 8 yaşındaki Yusuf Ege ise hem çocuk bayramını hem de 23 Nisan'daki doğum gününü doyasıya yaşayamadı. SOSYAL medyadan Yusuf Efe'nin doğum günü olduğunu öğrenen Çalkaya, Meşale Semtevi ve Yusuf Efe'nin ailesiyle birlikte minik bir parti organize etti. Partiye kendisi de katılan Başkan Çalkaya doğum günü pastasındaki mumları üfleyen Yunus Efe'ye çeşitli hediyeler ile birlikte bir Nutuk verdi.

Minik Yusuf Efe’ye doğum günü sürprizi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.