• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da tatilcilerin kabusu yüksek müzik

Alaçatı’da tatilcilerin kabusu yüksek müzik
Giriş Tarihi: 1.8.2020
İZMİR Çeşme'de eğlence mekanlarının yüksek sesli müzik yayını vatandaşları bıktırdı. Eskiden sakinliğiyle bilinen Alaçatı'da gürültüden duramadıklarını söyleyen tatilciler çözüm bulunmasını istedi. Eğlence yerlerinden yükselen müzik seslerinin yerli ve yabancı turistleri de rahatsız ettiğini belirten vatandaşlar, Alaçatı'nın geçmişte butik otelleri, gastronomi üzerine yoğunlaşmış restoranları ve rüzgar sörfüyle öne çıktığını hatırlattı. Yıllardır tatile gelen Volkan Çep (47), müzik seslerinin sokaklara hakim olmasının Alaçatı'ya zarar verdiğini, İstanbul'dan tatile gelen ressam Fırat Yeşiltepe (42) ise müzikte düzenlemenin şart olduğunu söyledi.

Alaçatı’da tatilcilerin kabusu yüksek müzik haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA