• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'deki yangında bilanço gün ağarınca ortaya çıktı

'de mağazasında çıkan ve 4 iş yerine de sıçrayan yangının hasarı günün aydınlanmasıyla birlikte ortaya çıktı. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

İzmir'deki yangında bilanço gün ağarınca ortaya çıktı

01.08.2020, 13:48 Güncelleme Tarihi: 01.08.2020, 14:01

İzmir'de dün akşam bir kozmetik mağazasında çıkan ve 4 iş yerine de sıçrayan yangının hasarı günün aydınlanmasıyla birlikte ortaya çıktı. Kozmetik mağazası başta olmak üzere yapılarda maddi hasar oluştu.


Yenişehir Mahallesi Gıda Çarşısı 1202 Sokak içerisindeki toptan kozmetik ürünleri satan bir iş yerinde, dün akşam yangın çıktı. İş yerindeki yanıcı maddelerin fazlalığı sebebiyle yangın kısa sürede büyüyerek çevredeki iş yerlerine de sıçradı.

Dumanları gören çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine, çok sayıda itfaiye sevk edildi. Ekiplerin müdahalesiyle alevler, kontrol altına alındı.

İş yerlerindeki yanıcı ve yakıcı maddelerin nedeniyle zaman zaman patlamaların meydana geldiği olayda, alevlerin yükseldiği 3 katlı kozmetik dükkanı tamamen yanarken, içinde bulunan ürünler de kullanılamaz hale geldi.

Alevlerden etkilenen diğer 4 dükkanda da maddi hasar meydana geldi. İş yerlerindeki hasar ise sabah kozmetik ürünlerinin tamamen yandığı gözlenirken, hasar tespit çalışmalarının bayramın ardından başlaması bekleniyor. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

DHA

İzmir'de hareketli gece! Kozmetik dükkanındaki yangında 5 iş yeri zarar gördü Bakan Pakdemirli, İzmir ve Manisa'daki yangınların kontrol altına alındığını açıkladı

İzmir'deki yangında bilanço gün ağarınca ortaya çıktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.