• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de elektrik kesintisi 19 Ağustos Çarşamba! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek?

'in duyurusuna göre bugün 'de pek çok ilçede uzun süreli elektrik kesintileri yaşanması bekleniyor. İzmirli vatandaşlar kesintiler ile ilgili detayları yoğun şekilde araştırıyor. Peki İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek? İzmir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? İşte elektrik kesintisi detayları...

İzmir'de elektrik kesintisi 19 Ağustos Çarşamba! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek?

19.08.2020, 09:41

Pandemi döneminde elektrik ve su kesintileri daha yoğun şekilde araştırılıyor. 'de de bugün birçok ilçede elektrik kesintisi mevcut. İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek? İzmir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi var? soruları yoğun şekilde araştırılıyor. bugünün kesinti detaylarını paylaştı. İşte elektrik kesintisi detayları...

İzmir'de elektrik kesintisi 19 Ağustos Çarşamba! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA