• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de elektrik kesintisi 24 Ağustos Pazartesi! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek?

'in duyurusuna göre bugün 'de pek çok ilçede uzun süreli elektrik kesintileri yaşanması bekleniyor. İzmirli vatandaşlar elektriklerin ne zaman geleceğini ve hangi ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağını merakla araştırıyor. İşte elektrik kesintisi detayları...

İzmir'de elektrik kesintisi 24 Ağustos Pazartesi! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek?

24.08.2020, 09:20

'de elektrikler ne zaman gelecek? İzmir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak? soruları yoğun şekilde araştırılıyor. Bugün İzmir'in birçok ilçesinde uzun süreli elektrik kesintileri yaşanacak. bugünün kesinti detaylarını paylaştı. İşte 24 Ağustos yaşanacak bölgeler...

İzmir'de elektrik kesintisi 24 Ağustos Pazartesi! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA