• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de elektrik kesintisi 26 Ağustos Çarşamba! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek?

'de bugün pek çok ilçede uzun süreli elektrik kesintileri yaşanması bekleniyor. GDZ Elektrik 26 Ağustos Çarşamba tarihli detaylarını paylaştı. İzmirli vatandaşlar hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacağını ve elektriklerin ne zaman geleceğini merak ediyor. İşte elektrik kesintisi detayları...

İzmir'de elektrik kesintisi 26 Ağustos Çarşamba! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek?

26.08.2020, 09:14

Elektrik ve su kesintileri yoğun şekilde araştırılıyor. 'de bugün de pek çok ilçede uzun süreli elektrik kesintileri yaşanması bekleniyor. GDZ Elektrik bugünün kesinti detaylarını duyurdu. Peki İzmir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek? İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek? İşte detaylar...

İzmir'de elektrik kesintisi 26 Ağustos Çarşamba! İzmir'de elektrikler ne zaman gelecek? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.