• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Köpekleri besliyorlar diye saldırıya uğradılar

Köpekleri besliyorlar diye saldırıya uğradılar
Giriş Tarihi: 12.10.2020

İZMİR'İN Tire ilçesinde spor salonu işleten iki kadın, sokak köpeklerine mama verdikleri için komşuları tarafından darp edildikleri iddiasıyla şikayetçi oldu. Turgut Özal Bulvarı üzerinde spor salonu işleten Zeynep Aydın (33) ve Gizem Ay (26) iş yerlerinin önünde bulunan sokak hayvanlarına mama verirken, hayvanları beslemelerine kızıp kendileriyle sık sık tartışan komşuları M.T.'nin kızı H.T. tarafından darp edildi. "Biz sporcu olduğumuz kendisine karşılık vermedik. Ancak şikayetçi olduk. Hakkımızı sonuna kadar arayacağız" diyen Aydın ve Ay, hayvanlara bir kap yemek ve bir kap suyun çok görülmemesi gerektiğini söyledi.

Köpekleri besliyorlar diye saldırıya uğradılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA