• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de gönüllü sağlık çalışanlarına yapıldı

Dünyayı etkisi altına alan korona virüsü salgınına karşı 'de üretilen Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ve çeşitli hastanelerdeki gönüllü üzerinde uygulanmaya başlandı.

İzmir’de gönüllü sağlık çalışanlarına aşı yapıldı
Giriş Tarihi: 17.10.2020

Sağlık çalışanları olarak aşının ilk gönüllüleri, bu tarihi gelişmenin de önderleri olduklarını vurgulayan Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği Eğitim Sorumlusu Prof. Dr. Şükran Köse, 32 sağlık çalışanına 14 gün arayla 2 doz uygulanan aşı nedeniyle ülke genelindeki hiçbir gönüllüde olumsuz bir duruma rastlanmadığını söyledi. İzmir'de de sağlık çalışanlarına 14 gün arayla iki kez yapılacak aşının uygulamasına başlandığını söyledi.

İzmir’de gönüllü sağlık çalışanlarına aşı yapıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA