• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

14 yaşındaki Estel 8 gündür kayıp

Giriş Tarihi: 18.10.2020

İzmir'in Karabağlar ilçesinde ailesi ile yaşayan ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki kız çocuğundan 8 gündür haber alınamıyor. Baba Abdurrahman Üzel, kızının kaçırıldığını ve hayatından endişe duyduğunu belirterek polise başvurdu. Kızı Estel Ecemsu Üzel'in en son Yeşilyurt semtinde yanında bir erkekle, marketten kendisinin kredi kartı ile alışveriş yaparken çekilen kamera görüntüsüne ulaşan Üzel, "Kızım kendisinden tahminlerimize göre yaşça çok büyük bir kişi tarafından kandırılarak kaçırıldı. Kızımın hayatından endişe duyuyorum" dedi.

'BİR SAAT BİLE GİTMEZDİ'
Ortadan kaybolduğu güne kadar kızı ile hiçbir problemlerinin olmadığını dile getiren Üzel, "Aramızda hiçbir sorun ve problem yoktu, kızım zorla ellerinde tutuluyor olabilir. Çünkü kızımla arkadaş ötesi bir ilişkimiz vardı. Bir saatliğine bile haber vermeden bir yere ayrılmayan bir çocuktan 8 gündür haber yok. Kızım Estel Ecemsu Üzel'i gören ya da yerini bilenler insaniyet namına haber versin" diye konuştu.

FATİH ŞENDİL

14 yaşındaki Estel 8 gündür kayıp haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA