• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kovid-19’a yakalandılar

Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili , dün sabaha karşı açıkladı.

Kovid-19’a yakalandılar

21.10.2020

Milletvekili Hamza Dağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yaşadığı vücut kırgınlığından şüphelenerek Türkiye Büyük Millet Meclisi Hastanesi'ne başvurduğunu belirtti.

"DULARINZI BEKLİYORUM"
Hastanede yapılan korona virüs testinin pozitif çıktığını ifade eden Hamza Dağ, paylaşımında "Vücut kırgınlığı şikayeti ile TBMM Hastanesi'ne başvurdum. Burada yapılan Kovid-19 testim pozitif çıkmıştır. Hekimlerimizin tavsiyeleri doğrultusunda tedavi sürecimi evde geçiriyorum. Dualarınızı bekliyorum" ifadelerine yer verdi. Hamza Dağ'ın yaptığı paylaşım sonrası iş, siyaset ve sanat camiasından birçok isim geçmiş olsun dileklerini sosyal medya üzerinden kendisine iletti.

ÇAKIN'IN TESTİ DE POZİTİF
Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın da, sosyal medya hesabından korona virüs testinin pozitif çıktığını bildirdi. Başkan Mehmet Çakın yaptığı açıklamada, yaptırdığı Kovid-19 testinin pozitif çıktığını ama sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti. Başkan Mehmet Çakın, "En kısa süre içerisinde iyileşerek yeniden görevimizin başına geçmeyi, sizlerle yeniden buluşmayı diliyorum. Dualarınızı bekliyor, saygı, sevgi ve en derin muhabbetlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

AK Partili Hamza Dağ'ın koronavirüs testi pozitif çıktı

Kovid-19’a yakalandılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.