• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de hoş olmayan manzaralar

'de bazı vatandaşların korona virüsü tedbirlerini hiçe saydığı, mesafe ve maske kuralına uymadan Kordon'da vakit geçirdikleri ve çimlerin üzerini çöplüğe çevirdikleri görüldü.

İzmir’de hoş olmayan manzaralar

26.10.2020

Polis ekipleri, kurallara uymayan vatandaşları uyardı. Tüm yurtta korona virüsü vakalarındaki artışla mücadele edilirken, hafta sonunda İzmir'in en işlek caddesi Kıbrıs Şehitleri ve Kordon'da yoğunluk hat safhadaydı. Birçok vatandaşın yine uyarılara rağmen kurallara uymadıkları göze çarptı. Kordon'da çimlerin üzerinde bırakılan yiyecek ve içecek artıkları da kötü görüntüler oluşturdu.

İzmir’de hoş olmayan manzaralar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.