• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Özgürkuş artık maviliklere emanet

8 katlı Rıza Bey Apartmanı'nda cansız bedenine ulaşılan avukat Ekrem Özgür Duman'n eşi İpek Gözcü Duman'n sosyal medyada yazdığı mektup tüm kalpleri enkaz yerine çevirdi.

Özgürkuş artık maviliklere emanet

7.11.2020

İzmir'deki 6.6'lık depremde aynı hukuk bürosunda çalıştığı meslektaşı olan babası Ferda Murat Duman ile birlikte göçük altında hayatını kaybeden avukat Ekrem Özgür Duman'ın ardından eşi İpek Gözcü Duman yürek burkan bir paylaşım yaptı. Çocukluk aşkını kaybeden acılı eş Duman paylaşımında, "Ben de hep bir elinde çiçek, bir elinde midyeyle eve gelen halinle hatırlayacağım seni. O gülüşünü, gamzelerini, koridorda dans etmelerini. Hoşçakal sevgilim, yol arkadaşım. Hoşçakal iki gözüm" dedi.

BABA-OĞUL KURTULAMADI
Merkez üssü Seferihisar açıkları olan 6.6'lık büyük depremde Bayraklı'da yerle bir olan 8 katlı Rıza Bey Apartmanı'nda hukuk bürosu bulunan avukat baba Ferda Murat Duman ile avukat oğlu Ekrem Özgür Duman'ın arama kurtarma çalışmalarında cansız bedenlerine ulaşıldı. Baba ile oğlu gözyaşları içinde son yolculuklarına uğurlanırken, yaklaşık 3.5 yıldır evli olan Ekrem Özgür Duman'ın çocukluk aşkı olan İpek Gözcü Duman
eşine sosyal medya hesabından yazdığı mektupla veda etti.

Nakliyecilerin deprem fırsatçılığına Valilik ‘Dur’ dedi Örümcek adam depremzede çocuklara moral verdi Son dakika: İzmir'de bir hafta daha uzaktan eğitim devam edecek

Özgürkuş artık maviliklere emanet haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.