• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çöken rögar kapağı tehlike saçıyor

Çöken rögar kapağı tehlike saçıyor

13.1.2021

Menemen'de, İzmir Çanakkale Yolu'nun Egekent- 2 semtindeki trafik ışıklarının bulunduğu noktada rögar kapağının çöktüğünü belirten vatandaşlar, yetkililerden yardım istedi. Araç trafiğinin yoğun olduğu bu yolda rögarın çökmesi nedeni ile asfalt üzerinde derin bir çukur oluştuğunu aktaran sürücüler, araçla her geçtiklerinde lastiklerinin ya da alt takımlarının zarar gördüğünü söyledi. Yetkililerden bu konuda yardım isteyen sürücüler, "Egekent 2 ışıklardaki bu rögar çökmüş durumda ve araçların lastikleri içine düşüyor. Hatta bazı sürücüler çukuru görünce aniden şerit değiştiriyor ve o şeritteki sürücüler için de tehlike yaratıyor. Konuyla ilgili yetkililerin bir an önce bu sorunu çözüme kavuşturacağını umuyoruz" dedi.

Çöken rögar kapağı tehlike saçıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.