• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Dikili’deki üç cadde Büyükşehir’e devredildi

Dikili’deki üç cadde Büyükşehir’e devredildi

13.1.2021

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İzmir'in Dikili ilçesinde yer alan bazı caddelerin, Karayolları Genel Müdürlüğü'nden İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne devredildiğini duyurdu. Dağ, "Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü, Atatürk, Şehit Sami Akbulut ve Yakamoz Caddelerinin devrine ilişkin işlemi gerçekleştirdi. İzmir'de talep hangi belediyeden gelirse gelsin, söz konusu vatandaşa hizmet olunca ayrımcılık yapmamız mümkün değildir. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden de belediyeler arasında ayrımcılık yapmamalarını bekliyoruz." dedi. İzmir'in menfaatine olan bir işte elini taşın altına koymuş olmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Dağ, "Her zaman olduğu gibi İzmir'in her neresinden olursa olsun, bu talepler için elimizden geleni yapmaya, Ankara'da İzmir'in faydasına olan çalışmalar için mesai harcamaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Dikili’deki üç cadde Büyükşehir’e devredildi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.