• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’ya bozuk yollar yakışmıyor

'in ilçesindeki bozuk yollar vatandaşları çileden çıkarttı. Sokak yollarının son yağmurlarla birlikte adeta küçük göletlere dönüşmesinden şikayetçi olan vatandaşlar, "Maalesef bu görüntüler Torbalı'ya hiç yakışmıyor. Asfalt dahi bulunmayan yollarımız adeta köy yollarını hatırlatıyor" dedi.

Torbalı’ya bozuk yollar yakışmıyor

13.1.2021

YARDIM İSTEDİLER
Ertuğrul Mahallesi'ndeki Aydın Caddesi numara 156'daki ve diğer ara sokaklardaki yolların asfaltsız ve bozuk olmasından dert yanan vatandaşlar yetkililerden yardım istedi. Yollarının adeta köstebek yuvası gibi olduğunu, son yağmurlarla birlikte çukurların su ile dolduğunu aktaran vatandaşlar, söz konusu görüntünün Torbalı'ya hiç yakışmadığını ifade etti. Torbalı'nın en çok bilinen kurumlarından iki tanesinin de bu bozuk yolların bulunduğu adreste olduğunu dikkat çeken çevre sakinleri, "Yıl olmuş 2021 ancak yollarımız köylerdekinden farksız. Köylere bile kilit parke döşenmiş durumda. Ancak burada bildiğin toprak yol var. Bizler insan değil miyiz, vergimizi vermiyor muyuz? Her yağmur sonrası aynı çile. Köstebek yuvasına dönen yollar yüzünden araçlarımızın alt takımları kalmadı. İzmir Büyükşehir veya Torbalı Belediyesi'nden en kısa zamanda çözüm bekliyoruz" diye konuştu.


Torbalı’ya bozuk yollar yakışmıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.