• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da balıkçı barınağında erkek cesedi bulundu

'in ilçesinde, balıkçı barınağında bulunan erkek cesedinin 'a (48) ait olduğu belirlendi. Yakınları tarafından teşhis edilen Akar'ın kesin ölüm nedeni 'nda yapılacak otopsiyle belirlenecek.

Foça'da balıkçı barınağında erkek cesedi bulundu
DHA

07.02.2021, 17:54

İzmir'in Foça ilçesinde, balıkçı barınağında bulunan erkek cesedinin Adem Akar'a (48) ait olduğu belirlendi. Erzurum'un Hınıs ilçesi nüfusuna kayıtlı Akar'ın Çiğli ilçesinde restoran işlettiği, Foça Büyükdeniz Sahili'ndeki bir iskelede motor yatı olduğu ve zaman zaman buradan denize açıldığı öğrenildi.


Foça Devlet Hastanesi morgundaki cesedi, yakınları tarafından teşhis edilen Akar'ın kesin ölüm nedeni İzmir Adli Tıp Kurumu'nda yapılacak otopsiyle belirlenecek.

Foça'da balıkçı barınağında erkek cesedi bulundu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.