• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

bugün 'de! Programında neler var?

için son hazırlıklar tamamlandı. Kongreye saatler kala Başkan ’ın gelişine çevrildi. Edinilen bilgilere göre; ’de üç programa katılacak olan , saat 14.00’te kongre salonunda olacak.

Başkan Erdoğan bugün İzmir'de! Programında neler var?

22.02.2021, 12:03 Güncelleme Tarihi: 22.02.2021, 13:26

AK Parti İzmir İl Başkanlığı, bugün saat 12.00'de Halkapınar Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek İl kongresi için son hazırlıklarını tamamladı.

Kongreye saatler kala gözler BaşkanRecep Tayyip Erdoğan'ın gelişine çevrildi.

Öte yandan kongreye bizzat katılacak Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın da programının detayları belli oldu.

Başkan Erdoğan'ın saat 14.00'te kongre salonunda olması bekleniyor.

Erdoğan, kongrenin ardından TOKİ tarafından Bayraklı'da depremzede vatandaşlar için yapılacak olan rezerv konutların temel atma törenine katılacak.

Başkan Erdoğan İzmir'de son Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi'nde yapılacak 'Göç: Önümüzdeki Yirmi Yılın Projeksiyonu ve Ötesi' konulu konferansa katılacak.

Erdoğan'ın programların ardından akşam saatlerinde İzmir'den ayrılması bekleniyor.

Başkan Erdoğan katılacak! İzmir'de büyük kentsel dönüşüm başlıyor Başkan Recep Tayyip Erdoğan İzmir'e geliyor! Temel atma töreni saat kaçta ve nerede olacak? Başkan Erdoğan bugün İzmir’de

Başkan Erdoğan bugün İzmir'de! Programında neler var? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.