• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan Valiliği'ni ziyaret etti

Başkan , 'nde Dokuz Eylül Üniversitesince düzenlenen ": Önümüzdeki Yirmi Yılın Projeksiyonu ve Ötesi" başlıklı uluslararası konferansa katıldı. Konferans sonrası Başkan Erdoğan, Valisi 'i ziyaret etti.

Başkan Erdoğan İzmir Valiliği'ni ziyaret etti
AA

22.02.2021, 20:44 Güncelleme Tarihi: 22.02.2021, 20:55

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İzmir 7'nci Olağan Kongresi ve bir dizi programa katılmak için İzmir'e geldi. Havalimanından kongrenin yapılacağı Halkapınar Spor Salonu'na geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, 30 Ekim'de İzmir'de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde 91 saat enkaz altında kaldıktan sonra kurtarılan Ayda bebek ve ailesi ile bir araya geldi.

VALİLİK DEFTERİNİ İMZALADI

Başkan Erdoğan ardından Sabancı Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası Konferansı Göç: Önümüzdeki Yirmi Yılın Projeksiyonu ve Ötesi" programında konuştu. Konuşmasına, kendisini dinleyenleri selamlayarak başlayan Erdoğan, konferansın başarılı geçmesi temennisinde bulundu.

Daha sonra ise Erdoğan İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger'i (sağda) ziyaret etti. Erdoğan, valilik özel defterini imzaladı.


SPORCULARLA FOTOĞRAF ÇEKİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, program sonrası sporcularla bir araya geldi.

.

Başkan Erdoğan, İzmir programı kapsamında Dokuz Eylül Üniversitesi rektörlüğünü ziyaret etti. Başkan Erdoğan, burada Dokuz Eylül Üniversitesi Prof. Dr. Nükhet Hotar tarafından karşılandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, video konferans yöntemiyle Gürsel Aksel Stadı'nın açılışına katıldı Son dakika: Başkan Erdoğan'dan 'Uluslararası Göç Konferansı'nda dünyaya net mesaj Başkan Erdoğan İzmir'de çorbacıya gitti

Başkan Erdoğan İzmir Valiliği'ni ziyaret etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.