• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kovid-19’u yenen paramedik Ebru’dan tedbir alın çağrısı

Kovid-19’u yenen paramedik Ebru’dan tedbir alın çağrısı

22.2.2021

İzmir'de görevli 38 yaşındaki paramedik Ebru Aydın, yakalandığı korana virüsü yenerek sağlığına kavuştu. Aydın, "Çok fazla endişe ve kaygı vardı. Ölüm riski var. Tek başına endişeli bir şekilde geçirmek gerçekten zordu. Kızlarımdan ayrı kaldım. Yalnız bir odada izole şekilde kalıyorsunuz. Korona virüsünün ilk zamanları olduğu için pek bir şey bilinmiyordu. Koku kaybı yaşadım" dedi. Maske, mesafe ve hijyene önem gösterilmesi gerektiğini vurgulayan Aydın, aşılanmayla birlikte salgının önüne geçileceğine inandığını kaydetti. SAĞLIK çalışanları olarak 2 doz aşılarını yaptırdıklarını belirten Ebru Aydın, "Aşılanmak önemli. Ama buna güvenerek tedbirleri gevşetmemek lazım. Maske ve mesafe kurallarına uyarak, toplumsal bağışıklığı sağlayarak bu salgının önüne geçebileceğiz" dedi.

Kovid-19’u yenen paramedik Ebru’dan tedbir alın çağrısı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.