• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Son mesajındaki çığlığı duyan olmadı

Menderes’te katil zanlısı ’ın boğarak öldürdüğü Nazlı’nın arkadaşına attığı son mesajlara Yeni Asır ulaştı. Genç kızın yalvararak, çığlık atarak yardım istediğini söyleyen babası, “O adam soğukkanlılıkla, kızıma yardım ettiğini söylemişti” dedi.

Son mesajındaki çığlığı duyan olmadı

22.2.2021

Menderes Gümüldür'de boğularak öldürülen 20 yaşındaki Ayşe Nazlı Kınacı'nın, öldürülmeden önce katilin telefonundan Ürkmez'deki arkadaşı Özlem'e attığı son mesajlara Yeni Asır ulaştı. Genç kızın mesajlarında ilk olarak 14.00'te iyiyim dediği, 17.39'da 'Korkuyorum, gelin beni alın' diye konum yolladığı ve 'Kurtarın beni' yazdığı, 17.42'de ise 'Bıraksana beni' diye çığlıklar attığı ortaya çıktı. Baba Altan Kınacı, katil zanlısının 'İsteyerek birlikte olduk' sözünün yalan olduğunun bu mesajlarla anlaşıldığını, kızına tecavüz edildiğini öne sürdü.

ONA TEŞEKKÜR ETMİŞTİM
İzmir Alsancak'ta 15 Şubat'tan bu yana kayıp olan genç kızın cesedi, battaniyeye sarılı şekilde Gümüldür'de ormanlık alanda bulundu. Elle boğularak öldürüldüğü belirlenen kızın katil zanlısı Taylan Özgür İmal, cinayeti itiraf etti. Zanlıyı, öldürmeden önce arkadaşını araması için genç kıza telefonunu vermesi yakalattı. Kızının katiliyle telefonda ve yüz yüze görüştüğünü anlatan ve acısının iki kat arttığını belirten baba Kınacı "Öyle soğukkanlı ki bir an renk vermedi. Bir de kızımla ilgilenmiş diye kendisine teşekkür ettim" dedi. Kızının kaybolduğu ilk dakikadan itibaren adeta bir dedektif gibi çalışarak delil, belge, doküman ve mesajları toplayan acılı baba Altan Kınacı şunları anlattı: "Kızımın en son 17.39 ve 17.42'de attığı mesajları görünce kahroldum. Resmen 'kurtarın beni' diye arkadaşı Özlem'e mesaj atıp yalvarmış. Çığlıklarını ise sesli mesaj olarak göndermiş. Arkadaşı belki o an telefondaki mesajlara baksa, kızım yaşayacaktı. Bu gözü dönmüş cani kızıma tecavüz etmiş ve öldürüp battaniyeye sararak ormanlık alana atmış" dedi.

SON DERECE SOĞUKKANLI
Katil zanlısının son derece soğukkanlı olduğunu anlatan baba Kınacı, "Bir de hiçbir şey yapmamış gibi soğukkanlılıkla bize olayı anlattı. Kızım Nazlı'nın sesli mesajlarındaki çığlıklarından, adamın saldırısına uğradığı anlaşılıyor. Bu mesajlar ve kızımın yardım isteyen haykırışları, zanlının 'onunla isteyerek birlikte olduk' sözlerini çürütüyor. Zaten öyle olsa kızımı elleriyle boğar mıydı? Bu caniye en ağır cezanın verilmesini istiyorum" diye konuştu.

Fatih ŞENDİL

Son mesajındaki çığlığı duyan olmadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.