• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Bugün bizim için helalleşme günü’

‘Bugün bizim için helalleşme günü’

23.2.2021

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ: GİTTİĞİM her il kongresinde konuşmama bir helalleşmeyle başlıyorum. Evet bugün düğün günümüz. Aynı zamanda bugün bizim helalleşme günümüz. Ben her ilde bu sözü söylerken aklımda hep AK Parti İzmir'in neferleri olmuştur. 20 yılı geride bıraktık. 15 seçim kazandık. Darbe teşebbüslerine meydan okuduk. Yolsuzluklara karşı durduk. Bu darbe girişimlerinde bir kere olsun 'acaba' demeyen, 20 yıl boyunca cadde cadde, sokak sokak bayrak asılması gerekiyor-sa ev ev hane hane gezen Hatice ablamdan, Ahmet ağabeyimden, hepinizden Allah razı olsun.

‘Bugün bizim için helalleşme günü’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.