• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’ın çiçeği soldu

'ta yardımseverliğiyle tanınan ve ilçede herkes tarafından sevilen (88), evde çıkan yangında hayatını kaybetti.

Kınık’ın çiçeği soldu

2.3.2021

Kocaömer Mahallesi Geven Sokak üzerinde oturan Çiçek'in, yemek yaptığı sırada ocaktaki ateşin elbisesini tutuşturmasıyla alevler içinde kaldığı iddia edildi.

Eşinin yanmış bedenini mutfakta bulan Hasan Çiçek'in (88) ihbarıyla olay yerine gelen sağlık ekipleri, talihsiz kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Jandarmanın olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor. Yaşanan acı olayla ilgili açıklama yapan Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, "Fatma nine hepimizin sevdiği, saydığı bir büyüğümüzdü. Bu olay bizleri derinden üzdü. Kınık'ın çiçeği soldu" dedi.

FATİH ŞENDİL

Kınık’ın çiçeği soldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.