• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kılıçdaroğlu'nun o görüntüsünü paylaştı ve ekledi: Böyle giderse 'de ya sokağa çıkamayacak duruma gelecek ya da...

Genel Başkanı , bugün sabahın ilk ışıklarında halinde esnafı gezdi. Bu sırada bir esnaf oturduğu bölgedeki yolların bozuk olduğundan yakındı. Bu anın görüntüsü sosyal medya hesabından paylaşan Genel Başkan Yardımcısı , “Kılıçdaroğlu milletvekilli olduğu 'de yakında ya sokağa çıkamayacak duruma gelecek ya da artık İzmir'e gelince tanınmamak için tebdil-i kıyafet gezmek zorunda kalacak” dedi. AK Parti İzmir Milletvekili ise, "20 yıldır İzmir'i yöneten CHP zihniyetinin beceriksizliği ve iş yapmayan belediyelerin vizyonsuzluğu her defasında yüzüne vuruluyor. İzmirliler 'artık yeter' diyor, CHP'ye isyan ediyor" diye konuştu. AK Partili Sürekli ise, "Sadece biz söylemiyoruz! En temel hizmetleri veremeyen CHP'li Belediyelerle artık vatandaş karşı karşıya! Fazla söze hacet yok!" açıklamasında bulundu.

Kılıçdaroğlu'nun o görüntüsünü paylaştı ve ekledi: Böyle giderse İzmir'de ya sokağa çıkamayacak duruma gelecek ya da...

13.03.2021, 13:25 Güncelleme Tarihi: 13.03.2021, 14:08

Sebze satan esnaf Mehmet Ali Murat, Kılıçdaroğlu'na yolların bozuk olduğunu söyleyerek, " Işıkkent Pınarbaşı yolu öldürüyor bizi. Yollarımız bozuk araçlarımızın alt takımı kalmadı. Lütfen ne olur, düzeltilsin" dedi.

AK PARTİLİ DAĞ'DAN GÖNDERME
Bu anın görüntüsü sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, ''CHP Genel Başkanı her İzmir'e gelişinde vatandaştan benzer tepkiler alıyor. Sn. Kılıçdaroğlu milletvekilli olduğu İzmir'de yakında ya sokağa çıkamayacak duruma gelecek ya da artık İzmir'e gelince tanınmamak tebdil-i kıyafet gezmek zorunda kalacak'' dedi.

Kılıçdaroğlu'na soğuk duş! İzmir'deki temel atma töreninde protesto

'İZMİRLİLER ARTIK YETER DİYOR'
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ise, "CHP lideri Kılıçdaroğlu, İzmir'e her geldiğinde hemşehrilerimizin tepkisiyle karşılaşıyor. 20 yıldır İzmir'i yöneten CHP zihniyetinin beceriksizliği ve iş yapmayan belediyelerin vizyonsuzluğu her defasında yüzüne vuruluyor. İzmirliler 'artık yeter' diyor, CHP'ye isyan ediyor" dedi.

Kılıçdaroğlu'na İzmir'de şok! Esnaf tepki gösterdi: Yollarımız bozuk araçlarımızın alt takımı kalmadı

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ise, "Sadece biz söylemiyoruz! En temel hizmetleri veremeyen CHP'li Belediyelerle artık vatandaş karşı karşıya! Fazla söze hacet yok!" dedi.

İzmir'de esnaftan Kılıçdaroğlu'na sel tepkisi Sel mağduru İzmirliden Soyer'e: Neredesiniz kaç gündür?

Kılıçdaroğlu'nun o görüntüsünü paylaştı ve ekledi: Böyle giderse İzmir'de ya sokağa çıkamayacak duruma gelecek ya da... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.