• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sosyal medya şantajcısı Konak’ta gözaltına alındı

İzmir Konak'ta, birçok sosyal medya hesabı açıp, özellikle itibarlı kişileri tehdit ettiği, şantaj yaptığı, hakaret edip iftira attığı öne sürülen 40 yaşındaki H.G. gözaltına alındı.

Sosyal medya şantajcısı Konak’ta gözaltına alındı

29.3.2021

SABIKA KAYDI KABARIK
Polis ekipleri, doktor, hemşire, gazeteci, polis, turizmci gibi çok sayıda kişiyi hem sosyal medyadan hem de telefon ile taciz eden H.G'yi, Hatay semtinde bir evde yakaladı. H.G'nin kullandığı telefonlara ve dijital materyallere incelenmek üzere el koyulurken, şüphelinin daha önceden de bu sebeple çok sayıda mahkeme tarafından cezalandırıldığı, 'huzur ve sükunu bozmak, hakaret, tehdit, konut dokunulmazlığını ihlal' gibi suçlardan 50 adet sabıka kaydının bulunduğu öğrenildi. H.G.'nin polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Sosyal medya şantajcısı Konak’ta gözaltına alındı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.