• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karabağlar kaldırımlardan şikayetçi

'in Karabağlar ilçesinde vatandaşlar oturdukları sokağa yapılan kaldırımların gelişi güzel ve yüksek yapılmasından dert yandı.

Karabağlar kaldırımlardan şikayetçi

4.5.2021

Evlerin önünde araç park yerleri olduğunu ancak tam bu park yeri girişlerine yüksek kaldırımlar yapıldığını belirten vatandaşlar, "Park yerlerimizin girişini kapatmayacak düzenli kaldırımlar istiyoruz" dedi. Bahçelievler 501 sokakta oturan vatandaşlar Karabağlar Belediyesi'nin yaptığı kaldırımlara tepki gösterdi.

GELİŞİGÜZEL YAPILDI
DİĞER sokaklarda otopark giriş kısımlarına parke taşı döşenirken, kendi sokaklarına yüksek ve gelişigüzel yaya kaldırımları yapıldığını iddia eden vatandaşlar yetkililerden çözüm istedi. Mahalle sakinlerinden Bülent Köse (61), "Yapılan kaldırımlarda adaletsizlik var. Bir taraf yapılıyor diğer taraf yapılmıyor" dedi.

Karabağlar kaldırımlardan şikayetçi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.