• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkana köpek cezası

İP'Lİ ilçedeki başı boş köpeklerden kurtulmak için mahallerden topladığı 17 köpeği, il sınırları içerisinde ölüme terk etti.

Başkana köpek cezası

10.5.2021

İP'li Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın talimatıyla Belediye'ye ait bir araçla Aydın'ın Germencik ilçesinde kırsal alana bırakılan köpekleri bir vatandaş cep telefonu ile kaydetti. Köpeklerin ölüme terk edildiği ihbarını alan Doğa Koruma ve Milli Parklar Aydın İl Şube Müdürlüğü (DKMP) ekipleri harekete geçti. İnceleme sonucu kamyonetin Tire Belediyesi'ne ait olduğu belirlendi. Olayı duyan Tireli hayvanseverler de İP'li Başkan Duran'a tepki gösterdiler.

İHSAN KARATAŞ

Başkana köpek cezası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.