• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bakan Muş, İzmir'de rehin alınan Sonyıldırım ile görüştü

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Ege Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü önünde bıçaklı saldırgan tarafından rehin alınan Mehmet Atalay Sonyıldırım'la görüşüp, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bakan Muş, İzmir'de rehin alınan Sonyıldırım ile görüştü

03.06.2021, 09:25 Güncelleme Tarihi: 03.06.2021, 09:46

İzmir Ege Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğünde çalışan Mehmet Atalay Sonyıldırım, bıçaklı saldırgan tarafından rehin alınmış, polislerin saldırganı ikna etmesi sonucu kurtarılmıştı. Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Sonyıldırım'ı görüntülü arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ticaret Bakanlığının Twitter adresinden yapılan paylaşımda Sayın Bakanımız Mehmet Muş, bugün İzmir'de görevi başındayken bıçaklı saldırıya uğrayarak rehin alındıktan sonra kurtarılan Ege Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü personelimiz Mehmet Atalay Sonyıldırım'a geçmiş olsun dileklerini iletti denildi.

İzmir'de korku dolu anlar! Engelli memur bıçaklı saldırgan tarafından rehin alındı

Bakan Muş, İzmir'de rehin alınan Sonyıldırım ile görüştü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.