• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Depremzedelerden Avcılar’a teşekkür

Depremzedelerden Avcılar’a teşekkür

10.6.2021

İZMİR Depremzedeleri Dayanışma Derneği (İZDEDA), 30 Ekim'de meydana gelen depremin ardından ellerindeki tüm stok gayrimenkulleri ihtiyaç sahiplerine sunan Avcılar İnşaat İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı'ya destekleri nedeniyle plaket sunarak teşekkür etti. 10 bin üyeli İZDEDA'nın Başkan Yardımcısı Binnaz İncilay Irmak ile beraberindeki heyet İdris Avcı ile ziyarette bir araya geldi.

"TUTUNACAK DAL OLDUNUZ"
Irmak ziyarette Avcılar İnşaat'ın kendileri için "tutunacak dal" olduğunu belirterek "Hepimiz aynı anda bu acıyla karşılaştık. Çatısız, eşyasız kaldık, derin yaralar aldık. İnsanın acıyı, yokluğu yaşadığı an, kendisine güven hissettiren birinin olması çok önemli. Yaralarımızı sarmamızda bizi hiç yalnız bırakmadınız. Özverili destekleriniz nedeniyle teşekkür ederiz" dedi. Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı ise "Kriz anında birlikte hareket edebilmek açısından dernekleşmek çok doğru bir adım. Mağdur insan çok, onlara yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere" diye konuştu. Avcılar İnşaat, İzmir'de yaşanan depremin ardından stoğunda yer alan tüm gayrimenkullerin kapılarını depremzede ailelere açmış, 100'ün üzerinde aile Avcılar Cadde Bostan, Avcılar Effect, Avcılar Prestij başta olmak üzere İzmir'in çeşitli yerlerinde bulunan dairelere yerleştirilmişti. Kira ile birlikte aidat, elektrik, doğalgaz ve su gibi giderleri de yine Avcılar İnşaat tarafından üstlenilmişti.

Depremzedelerden Avcılar’a teşekkür haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.