• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İzmirli yöneticinin başarısı alkışlanıyor

İzmirli yöneticinin başarısı alkışlanıyor

3.7.2021

YAŞAR Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu Elif Magul, basketbolda Avrupa'nın zirvesi sayılan THY Euroleague'de ve Basketbol Süper Ligi'nde şampiyonluğu kazanan Anadolu Efes'te önemli bir görev üstleniyor. Dış İlişkiler Yöneticisi olarak görev yaptığı kulüpte 5 yılı aşkın bir süredir çalışan Magul, sporun kendisi için bir tutku olduğunu belirterek, "Bütün eğitim tercihlerim yabancı dil öğrenmek, yurt dışında bulunmak ve hep iyi bir spor profesyoneli olabilmek amacı taşıdı. Türkiye ve Avrupa'da zirvede yer alan bir kulübün parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyorum" dedi. Magul, "Eğitim dilinin İngilizce olması, Yaşar Üniversitesi'ni tercih etmemdeki en büyük etkendi ve bana pratikte çok faydası oldu. Üniversitede 2. yabancı dil olarak Fransızcayı seçtim. Şu an Euroleague takımlarıyla kurduğum iletişimde büyük payı var" diye konuştu.

İzmirli yöneticinin başarısı alkışlanıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.