• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Büyükşehir Çeşme’de yolda kaldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin aldığı kararla, su sayaçlarının bahçe ve apartmanların dışına çıkarılması çalışmaları ve ilçe sınırları içerisindeki su borularının yenilenmesi için kazılan yollar eski haline döndürülmeyince, Ege'nin turizm merkezi Çeşme'ye yakışmayan manzaralar ortaya çıktı.

Büyükşehir Çeşme’de yolda kaldı

30.7.2021

HER TARAF TOZ TOPRAK
Yaz dönemi başlamadan önce İZSU çalışması nedeniyle kazılan Çeşme'nin Boyalık Mahallesi sokakları, aylardır bir türlü düzeltilemedi. Her yeri kazan ekipler, önce otel önleri ve ana caddelere asfalt atarken, ara sokaklara ise aynı özen gösterilmedi. Geçtiğimiz nisan ayında başlayan çalışmalar sonrasında pek çok sokağın parke taşı ve kaldırımları, hem çirkin görüntüsü nedeniyle hem de ortaya çıkan toz toprak sorunu yüzünden tatilcileri isyan ettirdi.

ERCAN AKGÜN

Büyükşehir Çeşme’de yolda kaldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.