• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kampçılar çöplerini Urla’da bırakıp gitti

Kampçılar çöplerini Urla’da bırakıp gitti

2.8.2021

İzmir'in Urla ilçesindeki Demircili Koyu'na gidiş yolundaki Deniz Yıldızı Koyu'nda işletme dışında kamp yapan vatandaşların çöplerini rastgele doğaya bırakmaları tepkiye yol açtı. Vatandaşlar, "Yerli turistlerin Urla'da deniz sefası yaptıktan sonra arkalarında bıraktıkları çöpler insan sağlığını ve doğayı tehlikeye sokuyor. Kamp yapan vatandaşlarımız zahmet olmazsa çöplerini ormana ya da rastgele sağa sola değil bir çöp konteynırına bıraksınlar" diye konuştu. Urlalılar yetkililerin bu soruna derhal çözüm bulmalarını istedi.

Kampçılar çöplerini Urla’da bırakıp gitti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.