• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kemalpaşa Sütçüler yolu köstebek yuvası gibi

Kemalpaşa Sütçüler yolu köstebek yuvası gibi

10.8.2021

VATANDAŞ İHBAR HATTI : 0506 225 03 44

İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde yürütülen altyapı çalışmalarının 2,5 aydır tamamlanmadığından dert yanan vatandaşlar, kanalizasyon boruları döşendikten sonra asfaltlanmayan yollarında adeta köstebek yuvasına döndüğünü söyledi. Çalışmaların Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZSU tarafından yapıldığını vurgulayan vatandaşlar, "İZSU yaklaşık 2,5 aydır 1 kilometrelik altyapı çalışmasını bitiremedi. Yollar tek şerit ve adeta köstebek yuvası gibi" dedi. Kemalpaşa ilçesinde fabrikaların bulunduğu asfalt yol, iddiaya göre geçen Haziran ayında İZSU ekipleri tarafından altyapı çalışması için kazıldı.

Kanalizasyon boruları döşendikten sonra üzeri toprakla örtülen yolda yaklaşık 2,5 aydır süren çalışmalar vatandaşı canından bezdirdi. Yolun çalışmalar nedeni ile aylardır tek şerit olarak işlediğini, kazılan alanların toprakla üzerinin örtüldüğünü anlatan vatandaşlar, "Tek şeride düşen yol köstebek yuvası gibi oldu. Yetkililerden bu sorunun en kısa zamanda çözülmesini bekliyoruz" dedi.

Kemalpaşa Sütçüler yolu köstebek yuvası gibi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.