• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Madem kazdınız neden asfalt dökmediniz

Madem kazdınız neden asfalt dökmediniz

11.8.2021

VATANDAŞ İHBAR HATTI- 0506 225 03 44

İzmir'in Bayraklı ilçesinde kazıldıktan sonra onarılmayan yolu gören vatandaşlar isyan etti. Altyapı çalışması için kazılan yolun bozuk halde bırakıldığını belirten çevre sakinleri, "Belediye ekipleri yolu bir güzel kazdı, ondan sonra üzerini toprakla örtüp gitti. Kazıldıktan sonra yolumuz neden tamir edilmedi?" diye sordu.

BÖYLE BIRAKIP GİTTİLER
Mansuroğlu Mahallesi 286/3 Sokak'taki yol altyapı çalışmaları nedeniyle bir süre önce belediye ekipleri tarafından kazıldı. Kazı çalışmaları bittikten sonra, kazılı alanın üzeri toprakla örtüldü ancak üzerinden aylar geçmesine rağmen kazılan yol eski haline getirilmedi. Yolun halen bozuk olduğunu gören ve yolun neden hala onarılmadığını soran vatandaşlar, "Buraları kazıp, asfaltlamadan gittiler, kaderine terk ettiler. Bu yol daha ne kadar bu halde kalacak? Yolumuzun asfaltlanarak eski haline getirilmesini bekliyoruz" dedi.

Madem kazdınız neden asfalt dökmediniz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.