• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İzmirliler denizde sinemayı çok sevdi

İzmirliler denizde sinemayı çok sevdi

14.9.2021

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği '1. İzmir Uluslararası Akdeniz Sinemaları Buluşması'nda, özellikle Kadifekale yüzer platformundaki film gösterimlerine ilgi büyük oldu. 8-12 Eylül tarihleri arasında UCLG Kültür Zirvesi'ne paralel olarak düzenlenen 'Sinema Buluşması' sona erdi. Fransız Kültür Merkezi, Karaca Sineması ve Göztepe iskelesindeki Kadifekale yüzer platformunda düzenlenen film gösterimlerinin yanı sıra Swiss Otel-Büyük Efes'te iki gün süren bir toplantı düzenlendi. Etkinliğe Tunus, Fas, Lübnan, Filistin, Suriye, Slovenya, Hırvatistan, İtalya ve Fransa'dan sinemacılar katıldı.

İzmirliler denizde sinemayı çok sevdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.