• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Menemen’de 6 yıldır kaldırım bekliyorlar

Menemen’de 6 yıldır kaldırım bekliyorlar

14.9.2021

İzmir'in Menemen ilçesinde bir mahalleye 6 yıldır kaldırım yapılmadı. Menemen'de Yeşilpınar mahallesi sakinleri 322. sokağa yıllardır hizmet gitmediğini dile getirerek isyan etti. Mahallede oturanlar yıllardır kaldırım yapılmasını beklediklerini ama kimsenin kendileriyle ilgilenmediğini belirtti. Doğalgaz ve internet altyapısının da olmadığını söyleyen vatandaşlar, "Yıllardır burada mağduriyet yaşıyoruz. Kimsenin sorunlarımızla ilgilendiği yok. Burası İzmir. Sözde büyükşehirde yaşıyoruz ama mahrumiyet bölgesinde gibiyiz" dedi.

Menemen’de 6 yıldır kaldırım bekliyorlar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.