• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tire Estergon Sokak’ta çöp atacak konteyner yok

Tire’de, Adnan Menderes mahallesi sakinleri çöplerini atacak yeterli sayıda konteynır bulamamaktan dertli.

Tire Estergon Sokak’ta çöp atacak konteyner yok

14.9.2021

İzmir Tire'de, Adnan Menderes mahallesi sakinleri çöplerini atacak çöp konteynerlarının olmayışından şikayetçi. Vatandaşlar, "Konteyner sayısı çok az. Estergon sokakta ise hiç yok. Sokak sakinleri, evlerinde biriken çöpleri, çaresizlikten kapılarının önlerine koyuyorlar. Duyarlı vatandaşların bir bölümü de çöp poşetlerini ellerinde taşıyarak bir sokak ötedeki konteynere atıyorlar. Estergon sokak adeta açık çöplüğe dönüştü. Sinek ve kötü kokudan geçilmiyor. Ayrıca, yeni yapılan konteynerlerin kapakları kapanmadığı gibi eskileri de sızıntı yapıyor. Sokaklara çöp konteynırlarından sızan pis ve mikroplu sular akıyor. Yetkililerin sesimizi duymasını istiyoruz" diye konuştular.

İHBAR HATTI 0506 225 03 440506

Tire Estergon Sokak’ta çöp atacak konteyner yok haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.